sobota, 24 marca 2012

Kraj obrazkowo

Dziś pewnie ruszy nowy cykliczny wpis, choć pisania pewnie będzie niewiele.


Czasami jeden obraz może posłużyć za tysiąc słów, a czasem po prostu dobrze wiedzieć co oglądają tysiące ludzi w Polsce.

Jak już zapewne widać, będą to zdjęcia z powszechnie znanych demotów. Te tutaj prezentowane pochodzą konkretnie z demoty.pl. Przynajmniej większość bo jeden sam dziś "zrobiłem".

Też bym chciał, bo do OFE nadal trafiało 7,3%, a może czegoś nie wiem? Screen zrobiony dziś rano.

Kto z was uważa jeszcze, że banki to instytucje stworzone dla dobra ogółu? Może tak kiedyś było, może tak jest w przypadku małych placówek, ale ogólnie chodzi o zysk właścicieli naszym kosztem. Obecnie nawet bardziej niż kiedyś.

Kto jeszcze nie kpił z debaty nad emeryturami? Mamy trzy miesiące a później i tak będziemy głosować nasz projekt, i niech ktoś tu powie coś o demokracji...

Temat może i ciekawy, ale samo wykonanie demota już mniej :) Nikt nie może zagwarantować poprawy bez okresu przejściowego, a te drogi które budują mimo wszystko mają szansę posłużyć nam kilka lat. Co ważniejsze szlaki zostały wytyczone, tereny kupione, więc teraz już tylko jak coś zrobić porządne drogi :)

Kolejny demot na czasie. Bardzo dużo ostatnio słychać o kolejnych zmianach w systemie oświaty. Czy faktycznie koniec z historią w 2 i 3 klasie LO to dobry pomysł?

ZUS to nie tylko emerytury i nadal w wielu aspektach swojej działalności bardziej przypomina ułomną maszynę niż ludzką istotę.

Ja i bez tego demota wiedziałem, że własna firma to nie to czego chce - przynajmniej do czasu gdy byłoby mnie stać na płacenie komuś kto by nią za mnie zarządzał...

Nie żebym jakoś specjalnie przepadał za tą instytucją, ale też źle jej nie życzę. Jednak już dawno powinni mieć kasy fiskalne i wszystko tam wbijać. Skoro inni mogą, to czemu nie oni?

Czy ktoś jeszcze zastanawia się skąd te kolejki? Sam zresztą pisałem dwa dni temu o tym jak to działa GUP

Chyba najczęściej obecnie demotywowana pani minister? Może to jednak faktycznie zasłona dymna by odwrócić uwagę od Rostowskiego?

Tutaj się nie zgodzę! Urzędnicy idealnie wiedzieli co robią. Łódź nie będzie tonąć, bo będzie jeździć po dnie na kołach! I to nie łodzie są za szerokie a zabytkowe śluzy za wąskie! Dlatego też, kolejne 6 mln złotych pójdzie na ich przebudowę, będzie praca dla kilku znajomych, a oni sami dostaną 3x większą premię. Proste?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz