O mnie

Witam

Wypadałoby powiedzieć(napisać) coś o sobie. Tak więc jestem po studiach, z tytułem magistra matematyki(mała dygresja, jest to kierunek zamawiany, po którym nie ma pracy). Od miesiąca szukam pracy w Krakowie,Od połowy grudnia po nieco ponad miesiącu poszukiwań podjąłem pracę w Krakowie, gdzie od dłuższego czasu mieszkam. Pozostaję w nieformalnym związku z pewną dziewczyną :) Głównie jej pieniędzmi obecnie zarządzam. Sam zaś posiadam różnego rodzaju oszczędności, kilka tysięcy utopione w polskie monety srebrne i nieco w złote, do tego kolekcję figurek z kinder niespodzianek której wartość to około 500 złotych, do tego masę innych temu podobnych dupereli. Jak można zauważyć, moje oszczędności po części związane są z różnego rodzaju hobby i kolekcjonerstwem.

Obecnie poszukuję pracy różnymi metodami, o czym więcej w odpowiednim poście, do tego staram się zdobyć nowe umiejętności, przede wszystkim pogłębić wiedzę o programowaniu, póki co myślę o PHP, moim pierwszym projektem będzie indywidualny, niezależny blog :) Dlatego już teraz zbieram do niego materiały pisząc tutaj. Jednak z powodu podjęcia pracy, która póki co dość mocno mnie absorbuje wszystko się wydłuży w czasie. Mam też ciągle nowe pomysły odnośnie tworzenia stron/blogów, które w miarę możliwości będę realizował.

Gdyby ktoś szukał ze mną kontaktu, w dowolnej sprawie proszę pisać na sebastiancezary gmail.com gdzie zamiast " " wstawiamy @.

Polecam blog kulinarny zaprzyjaźnionego autora: http://kooken.pl