O blogu

Witam

Jak już wspomniałem na stronie "O mnie" blog powstał w celu zbierania(zachęcenia mnie do pisania) materiałów, na stronę która za jakiś czas, może będzie moją drogą nauki php itp.

Nie będzie to blog tylko o kasie, ale także o ludzkiej mentalności przy podchodzeniu do tematów z nią związanych, jak również o tym co mnie interesuje, mojej wiedzy na ten temat. Do tego o filmach dokumentalnych które mnie zainteresowały, ogólnie o wszystkim, o czym uznam, że warto piać bez specjalnych wewnętrznych dywagacji.

Bardzo chętnie postaram się napisać coś dla czytelników(gdy już tacy się pojawią), propozycje proszę przesyłać na sebastiancezary$gmail.com, zamiast dolara @ rzecz jasna. Oczywiście można się ze mną kontaktować na każdy temat, współpracy, uwag, prośby o pomoc, ja ze swojej strony gwarantuję iż postaram się pomóc. Co do ewentualnych komentarzy, można pisać wszystko, jednak zastrzegam sobie prawo do usunięcia komentarzy obraźliwych, wulgarnych itp.

Same wpisy postaram się jak najlepiej przygotowywać od strony merytorycznej jak i technicznej, aby były zgodne z obecnymi standardami dla stron www. Postaram się także, zawsze dodać zdanie lub dwa dla grup osób takich jak, młodzież, rodzina, o ile wpis będzie miał dla nich specyficzne, dodatkowe znaczenie. Wpisy będą się zmieniać z czasem, na podstawie moich dodatkowych przemyśleń, jak i pod wpływem waszych sugestii.

Jednak nie mogę zagwarantować poprawności informacji które się tu pojawiają. Grafika w postach pochodzi w ogromnej większości z http://morguefile.com/. Gdyby ktoś chciał coś napisać, ale nie poprzez @, proponuję dodać post pod tym wpisem: Kilka doświadczeń na temat bloga