Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konkurs. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konkurs. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 13 października 2014

Tablet z BNP Paribas


Chyba najgorętszy temat ostatnich dni



Nieco zwlekałem aby móc poczytać co inni napiszą, teraz mogę się chyba pochwalić refleksem

Jak wielu innych 2 miesiące temu dowiedziałem się o akcji banku BNP Paribas, dla mnie jak i dla wielu innych akcja była prosta, mamy ileś tabletów i każdy kto założy konto póki aktywna jest strona promocyjna i spełni warunki dostanie tablet. Nie rozumiem jak bank mógł się tłumaczyć innym zapisem. W najlepszym wypadku zapisy były niejasne, nieprecyzyjne - czyli na naszą korzyść. Bank to chyba zrozumiał(lub po prostu ktoś się mocno nie popisał przy okazji tej akcji - o tym poniżej). Sam jednak e-mail z banku i zmianie decyzji nie był najmilszy - cóż Ci na górze już tak mają.

piątek, 16 marca 2012

AliorSync rusza niebawem

Szybki i krótki wpis, skąd to można się dowiedzieć o nowych bankach.



Kto szuka ten znajduje, nie zawsze to czego szukał.

Obecnie nadal szukam pracy, jednym z mniej efektywnych i nudnych elementów jakie w tym celu wykonuję jest przeglądanie ofert na stronach. Dziś jednak przy okazji potknąłem się o inną informację. Mianowicie AliorSync rusza niebawem, zaczyna bowiem rekrutacje pracowników na pierwszą linię kontaktu z klientem. Pod tym linkiem można sobie przeczytać opis stanowiska osoby do kontaktu z klientem.

poniedziałek, 20 lutego 2012

PP Aliro Banku

PP - czyli program partnerski w wydaniu Alior Banku kusi konkursem... Oj kusi.


Walka o klienta na wszystkie sposoby!

Od banków przywykliśmy już dostawać wszystko (nie)darmowe karty kredytowe/debetowe, promocyjne oprocentowanie(które daje 7 zamiast 6% nawet do 3m, dla środków zazwyczaj do 10 tys zł, czyli efektywnie możemy dostać całe 25 zł więcej!), groupony które dają nieco więcej ale wymagają też więcej. Mamy też cała masę akcji gdzie przy spełnieniu kilku warunków(karta do konta, kilka transakcji, utrzymanie środków na koncie, itp. itd. z każdym razem więcej i bardziej skomplikowane *(gwiazki). W ramach podziękowania za spełnienie tych wszystkich wymagań dostaniemy tani internet przez rok, lub może nawet "kawałek" modemu. Po prostu ilość ofert jest niesamowicie bogata.

poniedziałek, 13 lutego 2012

Wygrać to nie problem, czy warto?


Jeśli coś jest dla każdego to jest do niczego? Oryginał brzmi nieco inaczej ale...



Czy trzeba się interesować wszystkim?

Pierwsza sprawa, dziś będzie o "łatwych" i "tanich" konkursach. Tanie czyli nie wymagające od nas wydawania kasy na sms'y po 5 zł sztuka i to w liczbie mnogiej, chodzi głównie o "darmowe" konkursy poprzez internet czy też proste telefony do radia. Łatwe są one dlatego, że nie wymagają od nas specjalnej wiedzy. Jeśli nawet są jakieś pytania konkursowe, to zazwyczaj znalezienie na nie odpowiedzi jest łatwiejsze niż wypełnienie formularza.

sobota, 11 lutego 2012

Kto obecnie jeszcze nic nie wygrał?

Wszystko się obecnie zmienia, o wszystko jest łatwiej, nawet o fart.



Kiedyś każdy wygrywający mógł powiedzieć, że to jego pierwszy raz i jest szczęśliwy dziś...

Chyba nikogo nie zdziwię jeśli powiem, że kiedyś aby coś wygrać trzeba było mieć niezłego farta, lub tęgą głowę. Liczba konkursów, krzyżówek, teleturniejów w których można było wziąć udział była skromna, osób zaś grających nie tak mało więc i szanse mniejsze. Dziś czasy się zmieniają, tylko osoba wybierająca odpowiedzi bez znajomości pytania nie trafi w prawidłową. Samych okazji też nie brakuje, praktycznie z każdej strony jesteśmy atakowani taką formą promocji. Telewizja, telefony, radio, plakaty, internet, sklep, gdzie nie spojrzeć konkurs!