Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fundamentalna. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fundamentalna. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 29 września 2013

Kolejny miesiąc za mną

Kolejny miesiąc za mną, stagnacja



Do rzeczy

Praktycznie nic nie robiłem z portfelem, nadal większość kasy mam zainwestowane w KGHM, gdzie jestem jakies 2-4% po kreską. Jak pewnie większość z was wie spółka ciągle stuka od spodu w 130 zł. Liczę na przełamanie (systematycznie maleją skoki, wykreś się zawęża - tylko w którą stronę podaży? Novity nie tykam, ten tysiąc zapewne będzie tam leżał do kolejnej dywidendy.

poniedziałek, 13 lutego 2012

Fundamentalna.net

Wszyscy interesującym się analizą fundamentalną znają to logo.


Nic więc dziwnego, że pora by zarobiła na swoje utrzymanie.

Krótko i na temat. Dziś otrzymałem @ z informacją o wprowadzeniu opłat za korzystanie z portalu fundamentalna.net. Opłaty wejdą w życie 1 marca. Portal jest chyba wszystkim dobrze znany, pozwala zaoszczędzić masę czasu na analizowaniu raportów firm z naszej giełdy.