
Jeśli coś jest dla każdego to jest do niczego? Oryginał brzmi nieco inaczej ale...
Czy trzeba się interesować wszystkim?
Pierwsza sprawa, dziś będzie o "łatwych" i "tanich" konkursach. Tanie czyli nie wymagające od nas wydawania kasy na sms'y po 5 zł sztuka i to w liczbie mnogiej, chodzi głównie o "darmowe" konkursy poprzez internet czy też proste telefony do radia. Łatwe są one dlatego, że nie wymagają od nas specjalnej wiedzy. Jeśli nawet są jakieś pytania konkursowe, to zazwyczaj znalezienie na nie odpowiedzi jest łatwiejsze niż wypełnienie formularza.
