poniedziałek, 20 października 2014
Czy to już oszczędzanie czy jeszcze kupowanie
niedziela, 13 października 2013
Ten blog jest o... ? No właśnie o czym?
Podstawa sukcesu bloga - choćby pod kątem zysków :)
Jak już wspominałem, obecnie sporo czytam o tworzeniu stron - również o pozycjonowaniu
Może nim przejdę do dwóch, krótkich wniosków zadam wam pytanie. Jeśli jedynie czytacie moje wpisy - to jak sądzicie o czym one są? Finanse domowe, oszczędzanie, inwestowanie, emeryturze? A może o Blogowaniu rentierstwie i sieciach komórkowych?
Jeśli zaś prowadzisz jakiegoś bloga, to jak sądzisz o czym jest Twój blog - jesteś tego pewien? A teraz to samo pytanie zadane inaczej - o czym jest Twój blog wg google'a ? Jak sądzisz co jest ważniejsze?
poniedziałek, 13 sierpnia 2012
Tworzysz blog, stronę? Uważaj! cz. 2

Co to mogą nam wciskać do naszych stron
Znów zadziwił mnie wygląd mojej strony
Swego czasu byłem niemiło zaskoczony, gdy na swojej stronie zobaczyłem reklamę - jak się później okazało, pochodziła ona z "darmowego" chata widniejącego swego czasu na blogu. Dla odświeżenia przypomnę
piątek, 16 marca 2012
AliorSync rusza niebawem

Szybki i krótki wpis, skąd to można się dowiedzieć o nowych bankach.
Kto szuka ten znajduje, nie zawsze to czego szukał.
Obecnie nadal szukam pracy, jednym z mniej efektywnych i nudnych elementów jakie w tym celu wykonuję jest przeglądanie ofert na stronach. Dziś jednak przy okazji potknąłem się o inną informację. Mianowicie AliorSync rusza niebawem, zaczyna bowiem rekrutacje pracowników na pierwszą linię kontaktu z klientem. Pod tym linkiem można sobie przeczytać opis stanowiska osoby do kontaktu z klientem.
czwartek, 1 marca 2012
Podsumowanie: Luty 2012

Ponad trzy miesiące pisania, sam się sobie dziwię.
Chociaż mam wiele zainteresowań, to raczej zmieniam je jak skarpetki, a tu popatrzcie 98 wpisów...
Luty minął na przeglądaniu ofert pracy i gdybaniu na tym czym się warto zainteresować. Czasu miałem zatem sporo i znów powstało 20 wpisów. To mniej niż w poprzednim miesiącu ale zgodnie z założeniami. Chcę przejść do nie więcej jak 3 wpisów tygodniowo.
środa, 22 lutego 2012
mBank numerem 1 i nowości
Oj ruszyła się kampania reklamowa banku, codziennie nowy e-mail
Chcecie wiedzieć czym się potrafią chwalić banki?
mBank właśnie umożliwił swoim klientom, jedynie za pomocą dowodu osobistego dokonywanie wpłaty i wypłat w placówkach MultiBanku już od 1 grosza! Nie chodzi jednak o wpłatomaty/bankomaty a obsługę w okienku. Po prostu niesamowita oferta... Bank który reklamuje się jako internetowy ma teraz wypożyczone placówki. Można w ten sposób obracać także dolarem i euro, w przypadku wypłaty należy jedynie wcześniej umówić ją za pomocą mLinii - a wszystko za jedyne 9 zł od transakcji!
wtorek, 7 lutego 2012
Nowości i zmiany,

Blog się powoli rozwija, zresztą nie tylko on.
Zacznijmy może od reklam... Start ContentStream
Oto zapewne nowość dla części z was, przynajmniej na moim blogu. Jest to "reklama", która ma aspiracje być czymś więcej. W zamyśle autorów ma to być sposób na promowanie blogów, czy też stron zawierających spore ilości artykułów. Reklama bowiem prezentuje odnośniki do artykułów, lepiej lub gorzej powiązanych z tematyką naszej strony. Dzięki temu jeśli czytelnicy zadowoleniu lub nie waszym wpisem mogą przeskoczyć na coś ciekawego. Faktycznie uważam to za dobry pomysł, ciekawe tylko jak z zainteresowaniem samych czytelników? To okienko zawita na stałe w każdym moim poście na jego końcu.
poniedziałek, 23 stycznia 2012
Leasing internetu w mBanku
Darmowy internet przez rok, do darmowego konta?
Jak to działa?
Promocja trwa już od jakiegoś czasu, dziś jednak po tym jak otrzymałem kolejną broszurkę na pocztę postanowiłem się zagłębić w gwiazdki i tekst drobnym maczkiem. Jeśli zatem
poniedziałek, 9 stycznia 2012
Nowe początki
Od kilku dni nosiłem się z pewnym pomysłem.
Uważni czytelnicy pewnie zauważyli pewne wzmianki...
Prócz dodania mapy wpisów na tym blogu, co już zaowocowało kilkoma odwiedzinami tej podstrony(z tego powodu nie jest na końcu listy, którą ustalam właśnie wg liczby kliknięć), ostatnio dodałem się do zagranicznego rankingu stron. Pewnie część z was zauważyła na samym dole prawego bocznego menu taki właśnie malutki banerek. Jestem ciekaw kiedy pojawię się w ich spisie. Na jakiś szalony napływ nowych czytelników nie liczę, jednak zawsze warto spróbować. Pewnie pojawi się tak jeszcze kilka podobnych banerków, jak znajdę chwilę czasu. Ostatnio także sporo udzielam się na innych blogach, mówiąc prawdę licząc także na zwabienie nowych osób :).
To jednak nie wszystko
wtorek, 3 stycznia 2012
Start AdTaily

AdTaily jakie jest każdy widzi.
Wpis informacja, do ewentualnej dyskusji
O AdTAily pytało się mnie już kilka osób. Cóż do tej pory nie miałem z tą reklamą do czynienia(w ogóle z reklamami). Jednak wiedzę trzeba zdobywać więc postanowiłem się zapisać. Rejestracja jest banalna i dopóki nie uzbiera się 100 zł do wypłaty nie ma się zbytnio czym zajmować. Zakładamy sobie konto, dokonujemy opisu i rejestracji strony na której będzie widoczna reklama, następnie raz dwa moderujemy kolory okienka z reklamami wklejamy kod i gotowe! Dobrze jest wcześniej ustalić cenę za dzień wyświetlania reklamy na stronie, jest o tym sporo w internecie, są kalkulatory jednak najlepiej po prostu odwiedzić kilka stron i zobaczyć jak to wygląda u nich.
czwartek, 22 grudnia 2011
Tworzysz blog, stronę? Uważaj!
Dziś krótki wpis o tym z czym także wiąże się własne www.
Był już wpis o moich doświadczeniach, a teraz zonk
Jakiś czas temu od jednego z czytelników(który jak będzie chciał to pewnie wspomni o tym w komentarzu) wysłał zapytanie jak mi się podoba reklama AdKontekst. Oczywiście raz dwa odpisałem, że jeszcze nic na ten temat nie mogę powiedzieć, bo takowej nie mam. Choć w nowym roku, w wolnej chwili o tym pomyślę. Jednak on nie dał za wygraną, i pisze, że przecież mam ich reklamy po lewej stronie. Oczywiście u mnie usta w banana, fajnie to już moją stronę z innymi mylą. Jakie zatem było później moje zdziwienie, gdy zobaczyłem "moją" stronę.