czwartek, 28 czerwca 2012

A tak poza tym to też coś się dzieje

Dokładnie, od czasu zaprzestania regularnego zamieszczania postów ciągle coś się dzieje.

Finanse nadal są mi bliskie!

Zaprzestałem pisania, nawyków jednak nie zmieniam. Nadal skrzętnie notuję wydatki, chcę wiedzieć ile na co wydaję, gdzie wydaję, ile teoretycznie w każdej chwili mogę dodatkowo zaoszczędzić rezygnując jedynie z przyjemności.

wtorek, 19 czerwca 2012

Komornik część II

Nieco się wyjaśniło

Zgodnie z oczekiwaniami to nie moje długi, a najprawdopodobniej głupota mojej młodszej siostry sprzed ponad 4 lat. Po kilku telefonach udało mi się ustalić, że są to 4 nieopłacone faktury za zakupy w Avon'ie. W tej chwili jest już za późno na "dociekanie" i wyjaśnianie, ponieważ czas na to "miął". Ja oczywiście nie dostałem ani jednego listu, wszystko szło na adres zameldowania, gdzie bywam dwa razy do roku...

to jednak niewiele zmienia

Komornik - co jak gdzie i dlaczego

A to Ci niespodzianka

Wpis na szybko, nim będę uciekał na staż. Wczoraj logując się na swoje konto w banku zauważyłem blokadę około 2 tys zł. W banku okazało się, że to komornik(w millenium średnio potrafili coś o tym powiedzieć, mBank spisał się lepiej). Było już za późno by dzwonić na Wołomin. Czemu dzwonić? Bo nic nie wiem o pożyczkach, czy innych zobowiązaniach.

sobota, 19 maja 2012

To nie reaktywacja, a po prostu chęć zwrócenia uwagi

Słowem wstępu

U mnie bez zmian, chyba bez zmian. Odbywam 4 miesięczny staż w firmie zajmującej się głównie prowadzeniem dwóch komercyjnych stron internetowych. Uczę się różnych rzeczy, od wprowadzania artykułów po obsługę dziwnych programów. Niczego sobie, kasy urząd pracy może ogromnej nie płaci, ale moje CV będzie przynajmniej przypominać coś na kształt osoby z wykształceniem. Prócz tego różnego rodzaju fuchy, także czasu mniej nawet na przeglądanie innych blogów.

wtorek, 10 kwietnia 2012

To już jest koniec i ...

Niestety(stety) ale to nie żart

Jeszcze w trakcie trwania świąt postanowiłem zakończyć pisanie. Stąd też brak cotygodniowych wpisów.