środa, 27 lutego 2013

Karta Na Plus

logo karty na plus

Poniżej krótki materiał reklamowy, a pod nim dwa słowa ode mnie :)


Karta Na Plus

Karta Na Plus jest kartą rabatową uprawniającą do zniżek i promocji w ponad 200 Punktach Partnerskich na terenie Krakowa i Małopolski.

KNP daje możliwość otrzymania rabatów w najlepszych miejscach Krakowa do końca 2013 roku. Zamawiasz 2 dania, drinki, usługi, bilety, a płacisz za 1.

Korzystanie z Karty Na Plus jest bardzo proste. Kupując KNP otrzymasz również katalog - przewodnik po promocjach, który ułatwi Ci wybór zniżek i rzeczy których aktualnie potrzebujesz. Katalog dostępny jest również online oraz w Aplikacji Android, możesz się z nim łatwo zapoznać:

http://issuu.com/kartanaplus/docs/karta_na_plus_2013/3

Zniżki z Kartą Na Plus dostępne są w 5 tematycznych działach:

 • Kulinaria (pizza, sushi, kuchnia polska, steaki, grill itp.)
 • Rozrywka (kluby, teatry, kawiarnie)
 • Wypoczynek (słownie, fitness, yoga, ścianki wspinaczkowe, stoki narciarskie, kulki dla dzieci)
 • Usługi (SPA, kosmetyka, fryzjerzy, odchudzanie)
 • Zakupy (księgarnie, wino, bielizna, prezenty, zabawki dla dzieci)

KNP to 200 krakowskich kart stałego klienta w jednym plastiku:
124 promocje za 2-za-1! 
50 restauracji - dania za 1 zł!
10 klubów - drinki i inne napoje za 1 zł!

Koszt Karty zwraca się już przy pierwszym użyciu. Możesz spokojnie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Jak to się dzieje?

Przykłady:

 • Kupując dwa dania w Fabryce Pizzy za jedno zapłacisz normalną ceną, a za drugie tylko 1 zł. Jesteś 25 zł na plus. W innych restauracjach można zaoszczędzić nawet do 100 zł.
 • Kupując dla swojej pociechy zestaw podręczników o wartości 400 zł z Kartą Na Plus w Głównej Księgarni Szkolnej zaoszczędzisz 70 zł! Jesteś 70 zł na plus.
 • W Klinice Stomatologicznej Freshdent kupując pełen pakiet profilaktyczny (scaling, polishing, piaskowanie, lakierowanie) za 100 zł zamiast 250 zł. Jesteś 150 zł na plus.
 • Wybierając się na piwo do House of Beer kupując jedno (butelkowe lub lane) drugie otrzymasz za 1 zł. Jesteś 15 zł na plus.
 • W Fresh Look zamawiając dwa zabiegi na twarz lub ciało z zakresu kosmetyki, drugi otrzymasz za 1 zł. Jesteś 100 zł na plus.
 • W Harp otrzymasz 50% rabatu na odgrzybianie klimatyzacji samochodowej. Jesteś 75 zł na plus.

Poznaj nas:
www.kartanaplus.pl
Skep Online:
www.sklep.kartanaplus.pl
Facebook:
www.facebook.com/KartaNaPlus
Masz pytanie? Napisz do nas?
info@kartanaplus.pl
Gdzie można kupić kartę?
W biurze handlowym:
ul. Wielicka 25, II p/pok. 206
30-552 Kraków 
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 09.00-18.00
W biurze płatność tylko gotówką.
Tel./Fax: 12 341-61-11

Słówko ode mnie :)

Nie wiem jak to wygląda u innych piszących blogi, ale ja ostatnio dostaję po 3-4 spam komentarze :) Czasem ktoś chce się wymienić linkami, czasem ktoś chce bym napisał artykuł o jakimś portalu - niestety pisuję już tylko dla siebie i nawet obietnice zysku tego raczej nie zmienią(nie ten kaliber kwot ;). Czasem jednak dostaję prośbę/pytanie o możliwość zamieszczenia reklamy jak ta powyżej. Popieram inicjatywę w pełni, ludzie powinni robić coś więcej niż pracować i pić w knajpach, a zachętą do tego jest możliwość zrobienia tego taniej. Od razu powiem, niczego nie dostałem i nie chciałem za zamieszczenie tego wpisu :) Po części dzięki takim dwóm studentom, którzy odwiedzili moją firmę z podobną ofertą, zgodziliśmy się wszyscy, całe 12 osób, problem bo koszt darmowego wejścia na kręgle/kina dla wszystkich to było 50 zł - nikt ich nie miał :) Założyłem za wszystkich przelewem ^_^ Jaki był ubaw gdy Ci dwaj mili Panowie dzwonią do siebie po numer konta - a tam ze słuchawki, że jak to przecież przelewem to do min. 500 zł :] Ale się udało, oj było śmiechawy.

Obecnie mieszkam w Krakowie, dlatego karta przemawia do mnie jeszcze bardziej - a czy ktoś inny ma jakieś doświadczenia z nią? Bo ja niestety nie, moje szefostwo nie mówi nie, ale jak coś pozostawia to nam - leniom ... Na dniach nieco bardziej mój wpis, podsumowanie zabawy z akcjami City na IKE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz